מתכננים היום את המחר
09-740-96-96
משרד: דרך רמתיים 49 הוד השרון
אופיר דיין סוכנות לביטוח בע"מ

תנאי השימוש באתר

אתר האינטרנט של מרכז המומחים לביטוח ופיננסים (להלן: "האתר") המנוהל ע"י אריה אופיר סוכנות לביטוח 1995 בע"מ (להלן: "החברה"), מציע הרבה מאוד תכנים לגולשים. עצם השימוש בתכנים ובשירותים המוצעים ופועלים באתר, מהווה הסכמה שלכם לתנאי השימוש באתר. לכן, הקפידו לקרוא את תנאי השימוש תוך הקדשת תשומת לב מלאה לכך, על מנת שלא תהיינה אי הבנות בהמשך.

כמו כן, באתר מופיעים גם לא מעט תכנים שהשימוש בהם מותנה בתנאים אחרים מאלה, אשר יפורסמו באתר בנפרד. הקפידו לקרוא את התנאים לפני שאתם עושים שימוש בתכנים. התנאים המפורטים כאן חלים על כל אופני השימוש באתר, לרבות באמצעות המחשב, הטלפון הסלולרי, האיי פד ובכל אמצעי מדיה אחר, כמו גם בכל רשת תקשורת אחרת ולא רק רשת האינטרנט.

התנאים מנוסחים בלשון רבים, וחלים על כל משתמש באתר – גברים ונשים כאחד.

המושג תוכן כולל בתוכו את הפריטים הבאים:

 • כל סוגי המידע הקיימים באתר, לרבות מידע חזותי, מילולי, קולי ואור-קולי, כמו גם את כל השילובים בין סוגי המידע הללו.
 • כל סוגי עיצוב התוכן – תמונות ,סרטונים, איורים, צילומים, הדמיות, תרשימים, דגימות, קובצי Audio, קובצי Video, מאגרי נתונים, ממשקים, תווים, סמלים, צלמיות וכד'.

תנאי השימוש באתר

אתם רשאים להשתמש באתר אך ורק בהתאם לתנאים שיפורטו בהמשך. אם אתם מעוניינים להשתמש בהם בדרך אחרת – תוכלו לעשות זאת רק לאחר שתקבלו אישור מבעלי האתר מראש ובכתב.  

 • הנכם רשאים לעשות באתר שימוש לצרכים פרטיים או אישיים בלבד ואין לעשות בו שימוש לצרכים מסחריים כאלה ואחרים.
 • אין להעתיק בעצמכם ו/או לתת לאחרים להעתיק תכנים מאתר זה למטרה מסחרית כלשהי.
 • חל איסור מוחלט על הפעלת כל אפליקציה, תוכנה או כל עזר אחר על מנת לסרוק או להעתיק את תכני האתר כמו גם על מנת ליצור לקט, מאגר או אוסף של התכנים הכלולים בו.
 • אין להציג סרטונים או תכנים אחרים המוצגים באתר בכל אמצעי אחר היוצר מסגרת או משנה אותם בדרך כלשהי.
 • אין להציג סרטונים או תכנים אחרים המופיעים באתר ללא התוכן המסחרי המופיע בהם באתר.
 • אסור לקשר לאתר כל אתר אינטרנט, פורטל או דף אינטרנטי אחר המציגים תכנים שאינם הולמים כגון אלימות, פורנוגרפיה, פדופיליה, גזענות, הפליה, תכנים מנוגדים לחוק וכד'.
 • אין האתר ובעליו אחראיים לשום נזק שייגרם לכם בגלל קישור של אתר אחר לאתר זה שנעשה שלא על ידנו.
 • אתם האחראיים הבלעדיים לכל קישור או שיתוף של תכנים שנעשו על ידכם. אם ייגרם נזק לאתר ו/או לבעליו בגין פעולות אלה – אתם מתחייבים לפצותם כפי שנקבע בחוק.
 • מעוניינים להטמיע סרטוני וידיאו באתר? אתם צריכים לקבל אישור מהאתר לכך, ורק אחרי שווידאתם שסרטונים אלה אינם כוללים תכנים לא ראויים (פורנוגרפיה, אלימות, אפליה, פדופיליה וכד') ושבעצם העלאת התכנים אתם לא מפרים זכויות יוצרים. לרשות האתר עומדת הזכות לשנות את סרטוני הווידיאו שהעליתם מבלי לעדכן אתכם ומבלי שתוכל להיות לכם כל טענה, דרישה או תביעה בגין כך.
 • אמנם באתר קיימת פלטפורמה המאפשרת לגולשים להשאיר תגובות, אולם על האתר ו/א ובעליו לא חלה כל חובה לפרסם את התגובות הללו. על מנת לשמור על שיח תרבותי רשאי האתר וכל מי שמטעמו לבדוק את התכנים שגולשים מעוניינים להעלות וכאמור – רשאי גם להחליט שלא לפרסמם מבלי שתוכל להיות לכם כל טענה או תביעה בגין כך. מטרת הבדיקה היא למנוע פרסום של עובדות שקריות, דברי הסתה, קללות, איומים, תכנים לא הולמים, תכנים לא חוקיים וכד'. אם בכל זאת התפרסמו תכנים כאלה על ידי גולשי האתר – הם האחראיים הבלעדיים לכך. תכנים אלה אינם מבטאים בשום אופן את עמדות האתר ובעליו או את תמיכתו בהם.

תכנים שאסור לפרסם באתר

שימו לב – זוהי רשימת התכנים שאסורים לפרסום באתר. אם תפרסמו תכנים שכאלה – כל האחריות תהיה מוטלת עליכם ותידרשו לפצות את האתר ו/או בעליו בהתאם.

 • תכנים שברור לכם שהם מסולפים או שקריים.
 • תכנים שפוגעים בזכויות יוצרים, בסימני מסחר ובכל זכות אחרת של קניינים אחרים.
 • תכנים פוגעניים לרבות פורנוגרפיה, אלימות וכד'.
 • תכנים הכוללים פרטים מזהים של קטינים ו/או פרטי התקשרות איתם.
 • תכנים הכוללים פרטים מזהים ו/או פרטי התקשרות של אנשים אשר לא נתנו את הסכמתם לכך.
 • תכנים הכוללים לשון הרע ו/או פוגעים בפרטיות של אדם אחר.
 • קודים, תוכנות ו/או יישומים המכילים וירוס, תולעים, סוסים טרויאניים או כל יישום מזיק אחר שעלול לפגוע באתר או בשרת שעליו הוא מאוחסן.
 • תכנים המעודדים אנשים אחרים לבצע פעולות שהן עבירות פליליות
 • תכנים שעלולים להוות עילה לתביעות מסחריות ו/או אזרחיות.
 • תכנים המעודדים אחרים לביצוע פעולות גזעניות או פעולות לא שוויוניות אחרות כמו אפליה על בסיס צבע, עור, דת, גזע, אמונה, מעמד, השפות פוליטיות ועוד.
 • תוכן מסחרי או פרסומי שמטעה את הצרכנים הפוטנציאליים, מפורסם בניגוד לכללי האתיקה והפרסום ברשת האינטרנט ועלול לגרום לנזק ממשי למי שיצרוך אותו.

אם הפרתם אחד או יותר מתנאי השימוש באתר, האתר ובעליו יהיו רשאים לסרב לפרסם כל פרסום שלכם כמו גם למנוע מכם לפרסם תכנים נוספים. כמו כן, האתר ובעליו יהיו רשאים כן לפרסם את התכנים שלכם, אולם לבצע בהם שינויים בכפוף לשיקול דעתם בלבד ומבלי לקבל את אישורכם.

אזהרה – התכנים שתפרסמו באתר יגיעו להרבה מאוד גולשים המשתמשים באתר. לכן, חשוב שתהיו מאוד זהירים בנוגע לפרסום פרטיכם האישיים לרבות מספר טלפון, כתובת, מקום עבודה וכד'. כמו כן – אם תקבלו פניות בעקבות הפרסומים שלכם – היו מאוד זהירים בהתקשרות עם הפונים ומסרו פרטים רק אם אתם בטוחים בכוונותיהם.

היו מאוד ביקורתיים כלפי התכנים שמפורסמים ברשת האינטרנט בכלל ובאתר בפרט, שכן חלק גדול מהתכנים הם של גולשים אחרים ואין לבעלי האתר אחריות על נכונותם. בדיוק מסיבה זו האתר ובעליו אינם יכולים לקחת אחריות על התוצאות שיהיו לשימוש בתכנים הללו, ובמידה שתחליטו להשתמש בהם לא תוכלו להגיש כל טענה או תביעה נגדם.

התכנים המתפרסמים באתר לעולם לא יוכלו להחליף התייעצות עם אנשי מקצוע. לכן, אם יש לכם שאלה משפטית, רפואית או כל שאלה אחרת, עדיף שתיוועצו בעורך דין מתאים, ברופא או בכל בעל מקצוע אחר אשר מתמחה בתחום ויכול לתת לכם תשובה מוסמכת.

שירותים ברישום / תשלום

ישנם שירותים באתר אשר השימוש בהם כרוכים בהרשמה ו/או בתשלום. ההרשמה לשירותים אלה כוללת ברוב המקרים מסירת פרטים אישיים, לרבות שם ושם משפחה, כתובת, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי. כמובן שהשירות מחייב את מתן הסכמתכם ותוכלו להשתמש בהם רק אם תסמנו באתר שאתם מסכימים. כמובן שאם תמסרו פרטים שגויים האתר ובעליו ימנעו מכם לעשות שימוש בתכנים אלה, ובמקרים מסוימים גם יחסמו אתכם מלהיכנס לאתר ולעשות בו שימוש באופן כללי.

אם מסרתם פרטים מסוימים ומסיבה כלשהי חל בהם שינוי – עליכם לפנות אל מוקד שירות הלקוחות שלנו ולעדכן את אחד הנציגים בשינויים שנעשו.

כל הנתונים שאתם מוסרים נשמרים במערכת האתר וייעשה בהם שימוש רק על פי המדיניות המפורסמת באתר עצמו.

על מנת להשתמש בתכני האתר אולי תתבקשו להזין שם משתמש וסיסמה, ובהמשך האתר ובעליו רשאים לבקש פרטי זיהוי נוספים על פי שיקול דעתם. כדאי מאוד שתשמרו את שם המשתמש ואת הסיסמה שלכם אצלכם ולא תשתפו בהם אחרים, על מנת שאנשים אחרים לא ייעשו בהם שימוש לרעה. המלצה נוספת היא להחליף את הסיסמה בתדירות גבוהה.

בכל אחד מהמקרים הבאים האתר ובעליו יהיו רשאים לחסום אתכם מלעשות שימוש בשירותים מסוימים ואף לבטל את הרשמתכם לאתר ו/או לחסום את גישתכם אליו:

 • אם בזמן ההרשמה מסרתם פרטים שאינם שלכם.
 • אם ביצעתם פעולה מסוימת אשר פגעה או היתה עלולה לפגוע באתר, בבעליו או בגולשים בו.
 • אם עשיתם באתר שימוש לצורך ביצוע פעולות לא חוקיות או על מנת להסית אנשים לביצוע פעולות כאלה או להקל עליהם לבצע אותן.
 • אם הפרתם אחד או יותר מתנאי השימוש באתר או מסעיפי מדיניות השימוש בו.
 • אם פג תוקפו של כרטיס האשראי שלכם ולא עדכנתם פרטי אשראי חדשים, אם הכרטיס הוגבל או נחסם ו/או אם יש לכם חוב כלשהו לאתר בגין שימוש בשירותים מסוימים שהוא מציע, וחלפה כבר התקופה בה הייתם צריכים להסדיר את התשלום.

קישורים יוצאים מהאתר

באתר ישנם לא מעט קישורים לאתרים אחרים ברשת, אשר מטרתם לחשוף אתכם לתכנים נוספים. כל התכנים החיצוניים הללו אינם מתפרסמים על ידי האתר או בעליו, ולכן אין לאחרונים כל אחריות עליהם. יכול לקרות מצב שבו התכנים אליהם תיחשפו יהיו תכנים שמנוגדים להשקפת עולמכם או שיפגעו בכם, וגם כאלה שתחשבו שהם לא מוסריים ואולי אפילו מפרים את החוק. כפי האמור לעיל, אין האתר ו/או בעליו אחראיים בכל צורה שהיא לתכנים הללו, כמו גם לפגיעה כלשהיא בכם בעקבות החשיפה להם, השימוש בהם או ההסתמכות עליהם. בנוסף, אין האתר או בעליו אחראיים על עדכון הקישורים, ועם זאת, הם רשאים למחוק קישורים או להוסיף קישורים – ללא צורך לעדכן בכך את הגולשים.

מנוע החיפוש של האתר

הפעלת מנוע החיפוש הנמצא באתר מתבצעת על ידי גורם שלישי אשר אין לו קשר אל בעלי האתר. לכן, האתר ובעליו אינם אחראים בשום צורה על תוצאות החיפוש שיופיעו בפניכם כשתחפשו תוכן מסוים. בנוסף, אין שום משמעות לסדר בו מופיעות התוצאות – התוצאה שמופיעה ראשונה היא לא בהכרח יותר טובה או יותר אמינה מזאת שמופיעה במקום העשירי. סדר הופעת התוצאות יכול בהחלט להיות מושפע משיקולים שונים כדוגמת שיקולים מסחריים ואחרים. קחו בחשבון שסדר הופעת התוצאות יכול להשתנות בכל רגע נתון, ולכן ייתכן כי התוצאות שיתקבלו לא תהיינה מדויקות, עדכניות או שלמות.

תוכן פרסומי ואיסוף פרטים

בין יתר התכנים, מופיעים באתר גם תכנים פרסומיים אשר מטרתם היא לעניין את הגולשים במוצר או בשירות מסוים ולגרום להם לרכוש אותו או לכל הפחות להשאיר פרטים. כמובן שההחלטה אם להשאיר פרטים היא שלכם בלבד, רק חשוב שתיקחו בחשבון שזה מה שתצטרכו לעשות כדי לקבל עוד פרטים.

השארת פרטים באתר היא בעצם הסכמה לקבלת תכנים מסחריים במייל או ב-SMS. אם אתם לא מעוניינים לקבל את התכנים הללו תצטרכו לשלוח לנו פנייה כתובה ונדאג להסיר אתכם מרשימות התפוצה.

תוכן מקצועי לכאורה

האתר כולל תכנים במגוון ריב של נושאים, ביניהם רפואה, משפט, כלכלה ועוד. אין לראות בתכנים אלה תחליף לייעוץ מקצועי. מדובר בתכנים הנכתבים על ידי ספקי תוכן חיצוניים, ולכן למרות המאמצים שנעשים לוודא כי מדובר בתוכן מדויק – ייתכן שייפלו בו טעויות. לכן, אם אתם רוצים להשתמש בתכנים אלה – חשוב שתבדקו כי הם אכן נכונים. בכל מקרה לאתר ולבעליו אין כל אחריות על התכנים הלכאורה מקצועיים המתפרסמים בו, ולכן, אם בחרתם להשתמש במידע הזה ונגרם לכם נזק כלשהו – לא תוכלו להגיש כל טענה או תביעה בנושא.  

מדיניות הפרטיות

בנוסף לתנאי השימוש באתר מתפרסמת בו גם מדיניות פרטיות. חשוב לקרוא את מדיניות הפרטיות הזאת ולפעול על פיה, שכן בדיוק כמו שאנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם – אנחנו מבקשים שתכבדו את שלנו.

תוכן מסחרי

באתר מופיעים תכנים מסחריים בצורות שונות, לרבות מודעות, סרטוני וידיאו, קטעי אודיו ועוד. תכנים אלה מתפרסמים על ידי ספקים או גולשים אשר מעוניינים שתרכשו את השירותים או את המוצרים שלהם. כל התכנים הללו הינם באחריות המפרסמים בלבד, ולכן אם רכשתם ונפגעתם בצורה כלשהי מהשירות או מהמוצר – הפנייה תיעשה למפרסמים ולא אל בעלי האתר.

התכנים המתפרסמים באתר נמצאים בו משיקולים מסחריים, ואינם מהווים כל המלצה לרכישת המוצר או השירות שהם מציעים. כל עסקה של רכישת ציוד או מוצר מסוים תיעשה בין הגולש למפרסם, כאשר האתר ובעליו לא יהיו צד בעניין.

זכויות היוצרים

כל התכנים המופיעים באתר כמו גם השירותים המופעלים על ידו הינם בבעלות האתר עצמו או בבעלות צד שלישי אשר נתן לאתר רשות לעשות בהם שימוש. אין להעתיק או להציג ברבים, לשנות, לעבד, למכור או להשכיר כל תוכן שנמצא באתר באף דרך ואמצעי, ללא קבלת אישור בכתב של נציג מטעם האתר.

לגבי תכנים שאתם מפרסמים באתר – חשוב לדעת כי אתם האחראיים הבלעדיים על התכנים שאתם מעלים, ולכן חשוב שתהיו בטוחים שיש לכם בעלות על זכויות היוצרים שלהם, או שקיבלתם אישור מבעלי הזכויות לפרסמם. לאחר ההעלאה לאתר האתר ובעליו רשאים לעשות בתכנים אלה כרצונם, לרבות העתקה, שכפול, הפצה, תרגום, עריכה, עיבוד, פרסום באתרים אחרים ועוד, מבלי שלכם תוכל להיות כל טענה או תביעה בנושא.

אתר כפוף לשינויים

בעלי האתר רשאים לשנות את מראהו ואת מבנהו בכל רגע נתון. כמו כן, הם רשאים להפסיק את זמינותם של שירותים או מוצרים מסוימים, או להתחיל לגבות תשלום עבורם. במקרה של החלטה להפסיק את זמינותם של שירותים ומוצרים – תפורסם הודעה מוקדמת באתר מספיק זמן ראש.

סמכות הבוררות והשיפוט

הסכם זה כפוף אך ורק לדיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט והבוררות הבלעדית שייכת לבית המשפט המוסמך בתל אביב.

 

למעלה